« Prosinac 2018 »

12.listopada 2018. obilježili smo Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici svih 8 razreda donijeli su pregršt krušnih proizvoda. Zahvaljujemo vrijednim majkama i bakama na njihovom trudu. Svaki razred je uredio svoj stol uz pomoć svojih razrednika.

Velečasni Mile Šajfar  blagoslovio je naše stolove pune kolača, krušnih proizvoda i različitih plodova zemlje koje smo s užitkom degustirali.

I ove godine pokazali smo naš humanitarni karakter te najljepše delicije odnijeli u Dom za starije i nemoćne u Gospiću.