« Studeni 2018 »

Autor: Pave Delač, 3. 10. 2018.

Dana 27. rujna 2018. godine našoj školi održano je Županijsko stručno vijeće ravnatelja osnovnih škola Ličko-senjske županije. Županijsko stručno vijeće je organizirala i vodila Snježana Milković ravnateljica naše škole i voditeljica Županijskog stručnog vijeća ravnatelja Ličko-senjske županije. Na skupu su bili nazočni ravnatelji osnovnih škola naše županije.

Teme o kojima se raspravljalo bile su: Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 68/2018) te plan rada Županijskog stručnog vijeća za ovu školsku godinu. Na dnevnom redu bila su i tekuća pitanja i problematika vezana za početak nastavne godine.

Ravnateljica Snježan Milković iskoristila je ovu priliku da se u svoje osobno ime, a i u ime Županijskog stručnog vijeća ravnatelja Ličko-senjske županije, zahvalila na dugogodišnjoj suradnji dragoj i uvaženoj kolegici Mariji Vičić dugogodišnjoj ravnateljici Osnovne škole Luke Perkovića u Brinju povodom njenog umirovljenja.