« Rujan 2018 »

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Osnovna škola Perušići ove je godine obilježila Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje kroz pregršt mirisnih i ukusnih kolača, peciva, kruhova, sireva te domaćih sokova. Naši su se učenici, uz veliku pomoć mama, baka i svojih učiteljica, potrudili da stolovi za Dan kruha izgledaju što ljepše i bogatije. Posjetio nas je i župnik vlč. Mile Šajfar koji nam je upotpunio i uljepšao našu svečanost blagoslovivši sve kolače, peciva, kruhove i ostale jesenske plodove i proizvode. I ove godine nismo zaboravili štićenike Doma za starije i nemoć e u Gospiću te smo im odnijeli pregršt finih slastica.