E-Dnevnik

Autor: Pave Delač, 26. 9. 2017.

Poštovani roditelji,

Od ove školske godine u našoj školi klasične, "papirnate" razredne knjige (dnevnike i imenike) zamijenili su e-Dnevnici. E-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku. Aplikaciju je izradio CARNet te ona ima sve funkcionalnosti postojeće razredne knjige, uz dodatnu funkcionalnosti koje omogućava uporaba informacijsko-komunikacijskih tehnologija (ICT).

Izrađena je i aplikacija e-Dnevnik za učenike koja omogućava učenicima pregled ocjena, bilješki, izostanaka, lektira te raspored pisanih zadaća, koje su upisali nastavnici u e-Dnevnik sustav. Učenici se prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) u sustavu AAI@Edu.hr na adresi https://ocjene.skole.hr.

Osim za učenike izrađena je i aplikacija e-Dnevnik za roditelje. E-dnevnik za roditelje je web aplikacija kojoj mogu pristupiti roditelji učenika. Putem ove aplikacije roditelju je omogućen uvid u osobne podatke, ocjene, izostanke, bilješke, planirani raspored pisanih zadaća i ostale podatke o djetetu koje su predmetni nastavnici i razrednik unijeli u e-Dnevnik. Aplikacija e-Dnevnik za roditelje dostupna je na adresi https://ocjene.skole.hr. U sustav se roditelji mogu prijaviti isključivo putem sustava e-Građanin.

Detaljne upute za korištenje e-Dnevnika za učenike i roditelje možete pronaći i pročitati na našim mrežnim stranicama.

Priloženi dokumenti:
e-D_upute_za_ucenike_i_roditelje_18_11_2016.pdf (742.08 KB)